CETV: doporučení
Stahuju nákupní příkazy a začínám přemýšlet o prodeji balíků nabraných nad 400. Tahle akcie už půjde jenom dolů. V klesajícím trendu je víc než rok. Nad 400 se už nikdy nedostane tak na co čekat...
Stahuju nákupní příkazy a začínám přemýšlet o prodeji balíků nabraných nad 400. Tahle akcie už půjde jenom dolů. V klesajícím trendu je víc než rok. Nad 400 se už nikdy nedostane tak na co čekat...
reagovatzobrazit vlákno15.7. 2011 9:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Lhal jsem' Další sekera smrti na návštěvě u Čumilů. Po úderu za 330 dnes přišla rána mezi oči za 305 a další budou následovat. Další úder očekávám kolem cen 280. Zatím pouze v menších množstvích. Větší nástup příjde ale až po poklesu v desítkách procent.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.