Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 10:17
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  CETV

Dneska bude zase pokles. Za 305 pořád držím takže přes tohle vlak nejede. Strop je nyní na cca 300 a za několik týdnů bude kolem 250. Kdo dnes neprodá, prodělá.

CETV:  CETV

Já bych taky rád za 400 prodal ale za a nad 400 to už nikdy nebude.

CETV:  CETV

Mám za 305 a 330 a proto nad 305 to už asi nepůjde. Dlouhodobě ne.

Diskuze CETV Vlákno