CETV: CETV
Dneska bude zase pokles. Za 305 pořád držím takže přes tohle vlak nejede. Strop je nyní na cca 300 a za několik týdnů bude kolem 250. Kdo dnes neprodá, prodělá.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 7:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Dneska bude zase pokles. Za 305 pořád držím takže přes tohle vlak nejede. Strop je nyní na cca 300 a za několik týdnů bude kolem 250. Kdo dnes neprodá, prodělá.
reagovatzobrazit vlákno22.7. 2011 7:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já bych taky rád za 400 prodal ale za a nad 400 to už nikdy nebude.
Mám za 305 a 330 a proto nad 305 to už asi nepůjde. Dlouhodobě ne.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.