zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 12:08
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KOMERČNÍ BANKA

KOMERČNÍ BANKA:  Zítra bude pokračovat číhaná

Tak dneska zase nic. Ani Krabice, ani Nervák ani Plíny. Nechápu, proč už tak odklesané akcie jako CETV a KITKAT teď jedou dolů více než indexy. CETV navíc po skvělých výsledcích...

KOMERČNÍ BANKA:  Zítra bude pokračovat číhaná

Jenže teď to je něco jiného. Pokud jedou s indexamadolů, tak nahoru se už nevrátí...Myslím, že CETV je posledních pár dnů k vidění na dlouhou dobu nad 300.

KOMERČNÍ BANKA:  Zítra bude pokračovat číhaná

S takovou myslím, že PX nepadne na 1100 ale pojede se pod 900. Prozatím další nákupy čehokoliv odkládám na neurčito.Počkám, až bude Telekačena pod 400a Pegas pod 420. Teprve pak můžem mluvit o korekci celého indexu.

KOMERČNÍ BANKA:  Zítra bude pokračovat číhaná

No nevím. Kitkat za 186, asi zítra za 180 něco doberu a budu čekat na poslední lot pod 170. S dnešním tempem bude jeho nákup už ve čtvrtek. Proč tak ale padá, to nechápu. Uvidíme, zda-li předvede klasickou malou do gatí a uzavře těsně v mínusu.

KOMERČNÍ BANKA:  Zítra bude pokračovat číhaná

Hm, zajímavé. Já dneska číhal na 220 ale nechytl jsem. No, nevím, jestli za 212 riskovat. Kdyby ještě zítra nasadil, šlo by snad i pod 210 ale jestli to je dobrá cena...těžko říct. Já si dneska říkal, že včerejší close byl 221 a dneska to pod 221 ani nešlo. Po oznámení ředění žeby v Londýně neoslaboval.... Proč si to ale nechali na závěr...?

KOMERČNÍ BANKA:  Zítra bude pokračovat číhaná

Jinak já mám várku za 242...