KOMERČNÍ BANKA: Zítra bude pokračovat číhaná
Tak dneska zase nic. Ani Krabice, ani Nervák ani Plíny. Nechápu, proč už tak odklesané akcie jako CETV a KITKAT teď jedou dolů více než indexy. CETV navíc po skvělých výsledcích...
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 17:20|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Tak dneska zase nic. Ani Krabice, ani Nervák ani Plíny. Nechápu, proč už tak odklesané akcie jako CETV a KITKAT teď jedou dolů více než indexy. CETV navíc po skvělých výsledcích...
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 18:05|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Jenže teď to je něco jiného. Pokud jedou s indexamadolů, tak nahoru se už nevrátí...Myslím, že CETV je posledních pár dnů k vidění na dlouhou dobu nad 300.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 18:36|Es-Age|(80.82.149.xxx)
S takovou myslím, že PX nepadne na 1100 ale pojede se pod 900. Prozatím další nákupy čehokoliv odkládám na neurčito.Počkám, až bude Telekačena pod 400a Pegas pod 420. Teprve pak můžem mluvit o korekci celého indexu.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 19:47|Es-Age|(80.82.149.xxx)
No nevím. Kitkat za 186, asi zítra za 180 něco doberu a budu čekat na poslední lot pod 170. S dnešním tempem bude jeho nákup už ve čtvrtek. Proč tak ale padá, to nechápu. Uvidíme, zda-li předvede klasickou malou do gatí a uzavře těsně v mínusu.
reagovatzobrazit vlákno2.8. 2011 20:58|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Hm, zajímavé. Já dneska číhal na 220 ale nechytl jsem. No, nevím, jestli za 212 riskovat. Kdyby ještě zítra nasadil, šlo by snad i pod 210 ale jestli to je dobrá cena...těžko říct. Já si dneska říkal, že včerejší close byl 221 a dneska to pod 221 ani nešlo. Po oznámení ředění žeby v Londýně neoslaboval.... Proč si to ale nechali na závěr...?
Jinak já mám várku za 242...
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.