Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 14:32
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze New World Resources N.V.

New World Resources N.V.:  :D OBR. :D ATEO Nikdy nevíš, zda světýlko na konci tunelu není jen laserový zaměřovač ...

To je ale kaňour ten Vigwam. V takovém sentimentu v plusu. To je ještě drzejší než Telekačena.

New World Resources N.V.:  Totem

Koukám, že na Kitkatu za cca 190 na SPADu operuje nějaký magor. Kupovat za 190 v takovém sentimentu, kdy v přepočtu zavřel na 180, tady někdo asi zašílel. Však po 15:30 příjde výprask.

New World Resources N.V.:  Totem

Na dnešek jsem obzvlášť zvědavý. Netroufám si říct ani směr, kam to půjde, natož jeho rozsah.