Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 18:03
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze AAA Auto Group N.V.

AAA Auto Group N.V.:  Já nakupuji

Hlásím nákup Lotu Kitkatu za 165. Mohl jsem ještě sice počkat, kdo to mohl tušit, že to sejmou až na 160. Zase FIO nejede, takže bych stejně příkaz nezměnil...

AAA Auto Group N.V.:  Já nakupuji

KOnečně Plíny dostávají výprask. Dříve než za 150 o nich ale po výsledkách uvažovat nebudu.

AAA Auto Group N.V.:  Já nakupuji

Pořád žádná korekce PXu dokud nebude Telesráč pod 400.

AAA Auto Group N.V.:  Já nakupuji

RSI na AAA 7,5, krátkodobě rozhodně ke koupi. NErvák pod 15 stejně jako Kitkat. K obratu zde rozhodně dojde.

AAA Auto Group N.V.:  Já nakupuji

Dneska to je zatím loterie. Bylo to o tom se rozhodnout, jak nízko pokyn nasadit. Už víc jak půlhodku chci dát další nákupní příkaz na Kitkat. Nakonec možná dobře, že jsem za 165 vzal, uvidíme. Nyní už s takovým fungoiváním FIO nenaberu.

AAA Auto Group N.V.:  FIO

Přiznejte se, kdo si zobl CETV za 230, Nerváka za 176, Esteru za 650 a Krabici za 3400? Jak se to dále bude vyvíjet, to nevím. Tohle je však panika, po které příjde vystřízlivění... Mě jen stačilo, že na Kitkatu byly výrazně nižší ceny v Kobosu než včerejší close v Améru, což byl pro mě šok. To jen dokazuje sílu strachu. Ani na SPADu to tak nízko nebylo. Kdyby jelo FIO, tak ten balík za 159 zobnu taky... Jen ta Telekačena, pořád žádná korekce PXu...

AAA Auto Group N.V.:  FIO

Kolik držíš Kitkatu a jakou máš průměrku? Já ji dneska stáhnul z 194 na 180 :-) a ještě se chystám při další panice něco dobrat.