reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 16:08|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
Hlásím prodej posledních kousků Kitkatu. Tentokrát z portfolia smrti, které Kitkat nepřetržitě táhlo z cen cca 240 až na 130. Průměrná ztráta 13 procent. No, lepší výsledek než těch cca 30 pro prodejích za 130. Přeji hodně štěstí při dalších nárůstech. Jinak vidím, že Vigwam je mnou bit ostošest. Vyndat již sekeru nebo počkat až na ceny cca 500?
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 16:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
Příjde další výplach, fundament nefundament a k tomu dolar celkem vysoko...
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 16:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
Nemusím snad ani psát, že jestliže byl poslední prodej Kitkatu se ztrátou za 181,5, tak dokud jej zpět nekoupím, tak pod 180 výrazněji už nepůjde...Teď bude názorně vidět, jak to vypadá, jak skončí návštěva sekery smrti na nějakém titulu :-).
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 16:24|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
Neboj, ještě něco zbývá. Současná ztráta z obchodování včetně nerealizovaných pozic činí něco přes 50 procent.Býčí trh se vrátí, až hlavní váhy z portfolia půjdou s velkýma ztrátama ven. A některé jsou drženy od začátku roku 2008...A zatím prodávat nehodlám. Ester půjde ven až za ceny kolem 200 a CETV cca 100.
reagovatzobrazit vlákno13.9. 2011 17:53|Es-Age|(80.82.149.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Fund. info - ptf. smrti
Neměl jsi to prodávat. Prodal jsem totiž poslední várku se ztrátou za 181,5, takže pod 180 už bude do mého dalšího nákupu docela problém nakoupit.