Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 23.6.2026 17:34
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Erste

A já zase přemýšlím o sekeře smrti za 395. Ale rád bych nákupku posunul dále od hranice 400 ale jestli se podaří...Snad příjde nějaký menší výplach hned na openu :-)

ERSTE BANK:  to Es-Age: Ještě počkej, jak píšu bude to na těch 300 Kč/share,přece nechceš tu sekeru.....

Já vždycky jen do sebe. Bez pozice 300 nebude. Musel jsem nakoupit.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
to Es-Age: Ještěpočkej, jak píšubude to na těch 300Kč/share,přecenechceš tusekeru.....