ERSTE BANK: Erste
A já zase přemýšlím o sekeře smrti za 395. Ale rád bych nákupku posunul dále od hranice 400 ale jestli se podaří...Snad příjde nějaký menší výplach hned na openu :-)
reagovatzobrazit vlákno19.10. 2011 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A já zase přemýšlím o sekeře smrti za 395. Ale rád bych nákupku posunul dále od hranice 400 ale jestli se podaří...Snad příjde nějaký menší výplach hned na openu :-)
Já vždycky jen do sebe. Bez pozice 300 nebude. Musel jsem nakoupit.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.