reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 7:11|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Dobře, že jsem se Kitkatu včera zbavil za těch 175. 2,5 na akcí v kapse. Dneska si to doberu zpět mnohem levněji, doufám. Akorát nevím, jestli do plna nebo si nechat ještě něco na 15:30, kdyby se pokračovalo v Améru dolů v přepočtu pod 160...Lepší by to asi bylo vzít přímo v Améru jenže část peněz zatím na cestě, takže úvěr vzít nelze a i kdyby, tak nemám 50 litrů, aby se mi vyplatily poplatky oproti BCPP. U nás to stejně vyváží ty nesmyslné růsty během dne s následným vystřízlivěním 15:30 :-). Takže intraday zisky lze sbírat na long i při neustálém poklesu...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:10|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
To jsem zvědavý, protože oproti včerejšímu close na BCPP akcie oslabila o více jak 2 procenta. U nás se to beztak nehne ani o ň dolů...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:12|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Roste. Tak to je fakt neuvěřitelné. Zase budu muset čekat do 15:30 aby dnešní kupující o několik procent výše dostali na frak.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:22|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
No nic. Přes den se rozčilovat nebudu protože tohle fakt nemá cenu. V přepočtu končil na 163 cca, takže jsme o víc jak 2 procenta výše. Snad se dneska zahájí ve ztrátě nebo aspoň na nule. Pak bude tahle vysoká poptávka po zásluze potrestána. Nechápu, proč to nemůže fungovat jako třeba u CETV...
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:23|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
No včera nic nenaznačovalo na gap. Hlavně ten závěrečný pokles ne.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Já doufám, že za poptávku za 167 příjde 15:30 baňa. To info je jistě zajímavé a do budoucna růst podpoří ale včera to na kurz vliv nemělo. Krátkodobě vidím potenciál poklesu až na 160. Já si pokyn nahoru naposunul, protože nehodlám kupovat za takhle vysokou cenu. Možná, že na tom zařvu, uvidíme.
reagovatzobrazit vlákno22.12. 2011 9:49|Es-Age|(195.47.26.xxx)
KIT DIGITAL, INC.: Dilema
Za všechno může ta debilní pozitivní nálada. Kdyby včera futra nesmazala ztráty a dneska nebyly v plusu, stejně jako indexy, tak bys za 163 nakoupil. Tady se holt nerespektuje, že v Améru Kitkat někdy celkový sentiment nenásleduje a jde proti. Včera byli tvrdě potrestáni kupující za ceny nad 170 (175-176), když se mělo obchodovat kolem 167. Dneska doufám v totéž.