KIT DIGITAL, INC.: Kit se prave utrh z retezu...
Krucifix. Měl jsem zůstat s nákupama na BCPP. 15:30 zase příjde drsná jízda dolů a v Améru nezrealizuji žádný zisk. K růstu není absolutně žádný důvod. Tady zas někdo zešílel...
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 14:35|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Krucifix. Měl jsem zůstat s nákupama na BCPP. 15:30 zase příjde drsná jízda dolů a v Améru nezrealizuji žádný zisk. K růstu není absolutně žádný důvod. Tady zas někdo zešílel...
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 14:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, říkejte si co chcete. Každopádně krvavý magnet pořízený za 8,28 začne táhnout vší silou za vlasy hned od 15:30. Dlouhodobý růst nemá šanci. Tento nákup mi měl zajistit nákup na BCPP pod 160. Nestalo se, takže neprodám a příští týden budem opět na 8,3. Marne, takový je život :-). Realizujte zavčasu. Jinak nebude zisk žádný.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 14:55|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Další akvizice = další vydávání akcí. Již brzy pod 8 USD.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:00|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No samozřejmě ale ne první ale finální. Informace o magnetu je přeci jen kurzotvorná. Na kolena jsem už dostal ECM, Krocana a CETV. Kdopak bude další? Vždy, když jsem měl něčeho více, tak se to plácalo v místě nebo zažilo brutální propad. Tuhle akcií jsem systematicky likvidoval nákupama od 270 až k 160. A nyní ji mám zase :-). Takže radím dobře, dnes prodávejte seč enter a tlačítko na myši stačí :-).Než se nadějete, bude po růstu.
To si povíme, až bude koncem příštího týdne opět pod 170:-). Za mnou stojí historie a schopnost dosáhnout ztráty až 99-tiprocentní. Bohužel pánové. Výsledky nevýsledky, moje větší pozice v nějakém titulu znamená jediné. V dlouhém období ztrátu větší než 50 procent. Nikdy tomu nebylo jinak a nikdy tomu ani jinak nebude.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Akorát dolar mě rozčiluje čím dál tím více. Devastuje mi měnový úvěr. Doufám, že už koncem ledna bude 18 a níže.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:16|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Takže game over. Nikdo na té akcií nic pořádného nevydělá. Na prodeje za 300 tak můžete zapomenout. Na takové ceny si sice počkat můžete ale co z toho, když se těch akcí už nepůjde zbavit. Takže další ztráta 100 procent, pokud to do ukončení obchodování u nás neprodám, co? No, paráda.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:26|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Asi neumíš číst. Mám nakoupeno v Améru za 8,28 a vím dobře, co píšu. Příští týden jsme opět pod 8,3. S tím se nedá nic dělat. Spíše mi dělá starosti, že za půl roku už s mou oblíbenou akcí nebudu moct obchodovat na BCPP a že si na long tudíž na BCPP už nic koupit ani nemůžu, protože se pak toho nezbavím.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Věř si čemu chceš. Mám či nemám vliv, co koupím, to padne. Asi se dobře trefuju, no a ti, co podávají pokyny reversní k mým, celkem slušně už vydělali a to je fakt.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Převede do Londýna a co pak s tím. Přes FIO to tam neprodám a s dalším brokerem smlouvu kvůli tomu uzavírat nebudu. Koupit si je sice mohu, ale jestli to do ukončení převodu neprodám na BCPP, tak se s penězma asi rozloučím. No i kam to jede po otevření? Dolů :-)
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Při té rychlosti poklesu kurzu být Tebou posunu na 170 nebo se bude plakat.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Kdo mě poslechnul, tak vydělal mnohem více. Pašák ten či ta, co prodal/a za 196. Tohle byla fakt trefa.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak zatím to tak vypadá, že v pondělí budu opět zápolit na hranici 170-ti korun o každou korunku,abych dobře nakoupil a jak to tak vidím, tak si pokyn na 170 dám už dnes. Není vyloučeno, že mi to vyjde.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:44|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Sekera nesekera, více jak 10 procent růstu je fuč a to je jen začátek. A prodej 300tis. kusů za 9,2 mluví za vše. Jen litufu ty, co si dnes za 196 koupili. Hezká cena. Snad se toho do konce obchodování na BCPP zbaví.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 15:47|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já bych spíš řekl, že někdo nasral do obou nohavic až po pás už teď.
reagovatzobrazit vlákno6.1. 2012 16:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
A ještě někdo zapláče v pondělí. Estera končila níže, než jsme zavírali a dneska se v Améru pokračuje dolů. V pondělí nastavím na 310 nákup. Pod 280 pak mohou nakoupit ostatní :-)
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 9:01|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Já právě moc nechápu, co se tehdy u Nerváka událo, když se měnil ten ticker...Může někdo vysvětlit? Kde pak prodáme akcie nakoupené na BCPP? Nasdaq a dostaneme za to dolary?
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 10:17|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Je to škoda. Přijdem o pěkné zisky pramenící z obchodování snílků, kdy se celý den kurz drží výše aby pak na závěr dne spadnul podle Nasdaqu, člověk mohl nabrat za reálnější cenu a hned druhý den prodat zase za cenu podle snílků a tak skoro každý den...
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 12:37|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tamty údaje se ale moc často neaktualizují nebo ano?
reagovatzobrazit vlákno9.1. 2012 15:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak dlouho se provokuje Es-Age až koupí. Sekera smrti na návštěvě u Estery za 317, takže do konce týdne čekejte propad kurzu min. o 10 procent. Stejně jsem koupil zpět množství prodané za 353, takže zatím se jedná pouze o posun sekery dolů a stanovení nového stropu. Asi třikrát za poslední týdny se Estera otáčela těsně pod mou cenou prodeje bez ztráty za 355. Nyní začnou otočky těsně pod 320.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.