zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 23:22
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  5% v USA

Takových už tu bylo, co tak vysoko radili...Stejně je ta cílovka nějak nízká. Pořád noví velcí zákazníci, výsledky čím dál tím lepší a zatímco minulý rok byly cílovky přes 20, tak teď jsou nějak nižší. Něco jsem včera četl o možné akvizici, kde byl Kitkat byl jejím předmětem...

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno

Es-Age:
5% v USA