Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 10:09
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  Rozdílná cena na remosce a spadu.

Stále se nabízí jedna otázka. Před dnešním zveřejněním špatných čísel akcie na předchozí nárůsty výhledu moc nereagovala, resp. ne tak, jak bychom očekávali. Co když to je tak, že výhled šel sice dolů ale v ceně akcie byla o mnohem horší očekávaní a tudíž to stále vychází relativně dobře. Kdo ví...Asi bude třeba počkat na oficiální výsledky a na nějaké nové cílovky, jak se budou pohybovat. Je ale divné, že ačkoliv cílovky začínají na nějakých 17 USD, akcie se jim ani zdaleka neblíží, což je poněkud znepokojující. Krátkodobě to může být ale ta neschopnost při dobrých výsledcích prorazit směrem nahoru už trvá hodně dlouho.

KIT DIGITAL, INC.:  Rozdílná cena na remosce a spadu.

Kdyby KItkat kupoval někdo jiný, šla by cena kam? Podle toho, jaká by byla nabídka?

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno

Es-Age:
Rozdílná cena naremosce a spadu.