KIT DIGITAL, INC.: Ptf.smrti
První zářez plánuju za 205, další pak zhruba po 5-ti procentních poklesech s cílem nákupu lotíku za 170 a níže.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 10:07|Es-Age|(195.47.26.xxx)
První zářez plánuju za 205, další pak zhruba po 5-ti procentních poklesech s cílem nákupu lotíku za 170 a níže.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 11:13|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Neskutečné. Včera více jak 3procentní pokles a tady se neděje vůbec nic. Jelikož to včera ke konci šlo ještě níže, posouvám nákup na 200. Tyhlety nákupy za 210, když byl close na 204, budou velmi tvrdě potrestány.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:31|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nemáte zač. Další nákup mám naplánovaný na 190-191, pak cca 185 a poté pod 180, načež nastoupí nákup hlavní :-).
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 16:38|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Nasdaq na maximech a Kitkat takhle nízko. Při větší korekci věřím v nákup pod 8 USD.
reagovatzobrazit vlákno29.2. 2012 20:39|Es-Age|(80.82.149.xxx)
Zatím to jede dobře a portfolio smrti opět dokazuje, proč je tak silné. Žeby hned dnes potvrzeno pravidlo, že každý můj nákup způsobí téměř okamžitý propad minimálně o 10 procent? Jestli to vydrží, tak zítra je třetí nákup jistý.
Ten nárůst dolaru na 18,65 mě štve. Zase to u nás nepadne tam, kam mělo. 185 dneska přes den nebude ani náhodou. Jedině 15:30 a později při otevření pod 10 USD. Dneska každopádně plánuju třetí nákup bez ohledu na otevření v USA. Pokud to dneska shodí v Améru dalších 5 procent a více, tak zítra bude další dokup, doufám, že pod 180.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 8:46|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Mám dojem, že šortář musí dividendu tomu, od kterého si akcie půjčil, zaplatit. Ještě k těm počtům akcí. Mám takový dojem, že držení dlouhých a krátkých pozic sčítat nejde. Akcie mají vždy jen jednoho majitele. To, že si je někdo půjčí aby zašortoval je část long pozic. Kdybych měl 1000 ks akcí a půjčil je někomu na šort, pak celkově bude v držení pořád jen 1000 akcí. 500 mám já a 500 mých má ten co šortuje. Já bych teda bral jako hlavní údaj, kolik procent je institucionálních pozic long. Ti ty akcie dostanou jednou zpět a dokud nebudou prodávat přímo oni, tak se netřeba bát podle mě. Takže k výše zmíněnému - akcí je podle mě 65 mil. a tím to končí. A z těch 65 mil. půjčili institucionálové oněch 20 mil. na šort. Dividenda by pak bych na 65 mil. akcí a šortaři by ji museli zaplatit těm, od koho si CP půjčili, protože dividendu dostává majitel a shortem se majitel tuším nemění. Takže buď to dostane přímo majitel nebo shortař, který to ale bude muset převést na majitele. To by pak šortování před divi byl jistý zisk...Třeba u Telekačeny a takhle to určitě nefunguje...
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 9:36|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Bestie udeřila potřetí. Třetí návštěva sekery smrti u Kitkatu. Tentokrát za 189. Tím pádem další snaha nabrat bude na 180-182 a poslední cca 175.
reagovatzobrazit vlákno1.3. 2012 11:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Průměr z posledních 3 nákupů 197,3.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.