KIT DIGITAL, INC.: NEIN
Tak zase smůla. Na SPADu proběhl jeden obchod za 179, na kobosu to samozřejmě zarytě drží. Klasika.
Tak zase smůla. Na SPADu proběhl jeden obchod za 179, na kobosu to samozřejmě zarytě drží. Klasika.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 16:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak a je to v pytli. Už to otočilo nahoru. Takže teď doufat, že ho moje nákupka za 189 zabrzdí a pošle zpět dolů.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Indexy UP a BCOV ve větším poklesu. To nevypadá dobře.Snad nezačíná zpětný přesun prostředků do Kitkatu. Ještě do konce týdne to mohlo počkat.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 16:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Krucifix to snad není ani možné. Okamžitě po zavření u nás přišel propad kurzu. Trochu jsem doufal v závěrečnou aukci ale tam místo aby zohlednili pokles, tak se kurz ještě zvedl. No, snad pokles vydrží i když teď je na to ještě brzo. závěr kolem 9,5 by mě prozatím uspokojil. Pak ještě dolar dolů a akce portfolia smrti by byla dokonána.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.