KIT DIGITAL, INC.: NEIN
Tak zase smůla. Na SPADu proběhl jeden obchod za 179, na kobosu to samozřejmě zarytě drží. Klasika.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 15:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Tak zase smůla. Na SPADu proběhl jeden obchod za 179, na kobosu to samozřejmě zarytě drží. Klasika.
Tak a je to v pytli. Už to otočilo nahoru. Takže teď doufat, že ho moje nákupka za 189 zabrzdí a pošle zpět dolů.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 16:09|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Indexy UP a BCOV ve větším poklesu. To nevypadá dobře.Snad nezačíná zpětný přesun prostředků do Kitkatu. Ještě do konce týdne to mohlo počkat.
reagovatzobrazit vlákno5.3. 2012 16:28|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Krucifix to snad není ani možné. Okamžitě po zavření u nás přišel propad kurzu. Trochu jsem doufal v závěrečnou aukci ale tam místo aby zohlednili pokles, tak se kurz ještě zvedl. No, snad pokles vydrží i když teď je na to ještě brzo. závěr kolem 9,5 by mě prozatím uspokojil. Pak ještě dolar dolů a akce portfolia smrti by byla dokonána.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.