zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 16:15
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KIT DIGITAL, INC.

KIT DIGITAL, INC.:  Es-Age: Co sekera smrti?

Zatím ne a proto to leze nahoru. Ještě musí přijít dva smrtící nákupy do portfolia smarti, teprve pak půjde nákup Lotu. Zase bude třeba zřejmě počkat na 15:30. Tady zase působí snílci a to jsem tiše doufal i v nákup za 165.

KIT DIGITAL, INC.:  Es-Age: Co sekera smrti?

Futra negativní a celkem dost, takže 15:30 příjde trest za nákupy nad 170. Je to pořád to samé...

Diskuze KIT DIGITAL, INC. Vlákno

Es-Age:
Es-Age: Co sekerasmrti?