zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 7:18
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Pryč z Erste.

Spekulovat je zbytečné, protože trhy nesejme už zřejmě nic. Estera se nedokáže dostat hlouběji pod 24e. Už snad jen otevřený vojenský konflikt na Ukrajině nebo velmi negativní překvapení ohledně HDP v Číně může pomoct směrem dolů.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
Pryč z Erste.