zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 7:18
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  no

Zajímavé, že banky začaly padat, indexy v Evropě taky ale ušatí se drží zuby nechty. Esteru jsem chtěl za 20 nabírat ve velkém s tím, že nákupy za 742 a 660 ji tam určitě dostanou ale ze současného vývoje jsem trochu nervózní. Banku nakoupím, až Ušatí spadnou aspoň o 20 procent. Protože až tam dorazí mega korekce, bude padat na PXu skoro vše bez ohledu na to, kolik to klesne předtím. Takže nákup Estery ve větším příjde až padnou indexy u ušatých, dříve ne.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
no