zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 8:58
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  krása...

Pokles mimo indexy, což se do plánů nepočítá. Takže pokud už další nepříjde, budu čekat na celkovou korekci indexů a s ní i Estery. Dokup plánuji nejdříve za 350.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
krása...