Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 23:40
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KOMERČNÍ BANKA

KOMERČNÍ BANKA:  Co bude?

Toho jsem se nechtěl! Asi bude fičák?

Diskuze KOMERČNÍ BANKA Vlákno

tak jak:
Co bude?