Navíc vložte kód i těsně za úvodní značku :
Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 26.5.2020 2:28
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČEZ

1

ČEZ:  Bude vůbec někdo vyplácet divi?

Jak vůbec může-bude rozhodovat VH, když by se žádná nesešla?
Je s podivem chování investorů dnes,jakoby měli info přímo z budoucnosti - přitom je rozumné, v takové situaci vůbec diví nevyplácet a to ani O2 (jinak, pokud nebudou divi, treba i od Auto Skoda,stát nedostane ani dan z divi...
.takze jak to bude resit???hlavně přátelé, třeba se uskrovnit, zatnout zuby a utáhnout opasky a cekat, čekat, čekat...

ČEZ:  Bude vůbec někdo vyplácet divi?

Tak čekání je naprd..uskromneni taky..pokud se vyplatí dividendy ano,stát shrábne i daně z dividendy,pokud se dividenda nevyplati..shrábne ji zvýšení daně a před tím i inflace, takže investor může zaplavat.. nevím kolik společnosti to má, ale 1mesic do valné hromady ma O2,pokud to nevyjde v dubnu může svolat opět náhradní termín VH o 1 mesic, pokud ani to nevyjde, stihne dle zákona další termín valné hromady vyhlásit v květnu na červen a to je poslední zákony termín kdy se do 30.června musí vyhlásit VH a to dělá stabilně CEZ..pak by se nahoufovalo hejno valných hromad na červenec. . Nevím kolik společnosti to má ve stanovách,ze může být hlasování korespondenci přes postu-tzv. Perr Rollam.. Tak se akcionáři mohou nesejit a stejně hlasovat o dividende. .PPF peníze potrebuje na akvizice tak tipuju 70% ze dividenda bude..ČEZ:  Bude vůbec někdo vyplácet divi?

A tu z Čezu zas potřebuje Babiš. Neumím si představit, že by obešel drobasy, to by byl soudní skandál a ten si šetří na případnou tahanici o oprávněnost výstavby j. bloků.

ČEZ:  Bude vůbec někdo vyplácet divi?

Vidím to stejně.

1