Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 22.9.2019 16:47
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

kocan
1 2 78

Akciový výhled:  ČEZ

Já myslím, že je to tím strašákem , co chvíli s tím někdo vyleze a bere to obrat dolů. Ani cizina do toho nepujde , je to tady nedůvěryhodnýod politické scény.

Fórum USA:  elektromobily

Za co mě budou pokutovat, když budu dobíjet auto jen ze svých solárů ?

ČEZ:  ČEZ-dlouhodobá investice

Jak jsem koukal na srazu školáků, investovat by jich dost mohlo, ale radži si užijí a čekaj, že se stát o ně postará. I v PX je co koupit a vylepšit si důchod, a i tem čez, když mi přestane dávat, tak zas začne vnoučeti. Furt lepší než vklad v bance.

Fórum USA:  Trupeta opet po pulnoci troubila...tadá tadá...:-)

Někde jsem to viděl,teda tu třešeň dvojí ,myslím Starkl to nabízel.Já mám jednu taky ,rouboval jsem ji sám, kaštánku a nějakou chrupku , ta je pozdní ,tak se nesmí koukat ,co je uvnitř :) a dlouho nečekatna zrání.

Fórum USA:  Trupeta opet po pulnoci troubila...tadá tadá...:-)

Kup si kaštánku, jestli ji seženeš. Teď frčí sloupové tvary, ale jsou dost drahý. Normální třešeň roste jak divá,ale životnost krátká při seřezávání, a na velkou se kdekdo bojí lézt.
S těmi motory je to pravda, naposled vyvinuli HDI,a teď ho jen recyklujou,přidávaj filtry, pak zvyšujou výkon,aby těmi filtry netratili na výkonu a tak zas leze spotřeba, přidaj elektromotor aby klesla, ale kdo si to koupí,když to žere o litr míň, ale pořizovací cena je o půl mega výš,to se nevyplatí.

Fórum USA:  PC téma

Jak před rokem? PC jsem vymenil právě kvůli konci podpory XP. Příští rok to udělají se sedmičkama. Nejsem expert na počítače ,ale tentokrát si tam chci nechat dát desítku naSSD. Tak by mohl 10 letý? DELL s Xeonem ještě jet dál.
Nám to stačí.

Fórum USA:  Trupeta opet po pulnoci troubila

A jsme zas zpátky na začátku- spotřebovávat ,měnit vyhazovat,šrotovat a zeměkouli huntovat.
P.s. Vím jak se šrot taví v elektropecích, co sajrajtu se z toho hulí, a záchyt? tak leda ve dne a nejhrubší prach, plyny nikdy.

Fórum USA:  Trupeta opet po pulnoci troubila

Fanouši,co je na na autě nebezpečný? K moři s ním ,pravda nejezdím ,ale na TK mě chválí za mimořádně udržovaný auto, airbagů má dost a brzdí prý líp než kdejaká nová škodovka, protože má přepouštěcí systém brzd.(jako mají kamiony,jen je tam kapalina. A ekologie podle mě je ,čím míň paliva žere,tím míň sežere kyslíku a vypustí sajrajtu.

Mimochodem právě hlásí, že VW fiksluje i s euro 6,asi to ani neumí nebo nelze splnit.

Fórum USA:  10-09 US dlouhá býčí

No nějaký daně budou muset vymyslet, když elektroauto nebude spalovat palivo. To mi neni jasný,jak nás oblafnou.A taky by takové auto bylo v podstatě věčný.

Fórum USA:  10-09 US dlouhá býčí

Chudák matička Zeměkoule, však už nám to dává sežrat, pořád ji takhle plundrovat ve jménu pokroku. Ale jakýho? Novější auta už měly jezdit za 3 litry,ale když si pustím něco o nových autech, tak to je samý 200 a víc koní, rychlost taky tak a prý ta spotřeba 8-9 litrů je milá,kam na ty moudra choděj? Proč bych to kupoval, povolenou rychlost hravě zvládne 20letý a spotřeba 5-5.5l.Tak kam šel 20let vývoj?

Fórum USA:  10-09 US dlouhá býčí

kavol, líp bych to nenapsal

ČEZ:  čez se ztahuje z Rumuska, tam už se ztahuje pár let ale nikdy nedostal ani přibližně co chtěl

Nebo to prodaj a Babiš si dá mimořádnoi divi, aby zalepil státní rozpočet a vešel se do 40mld.

Fórum USA:  Game over

Samý plaťte bezhotovostně kartou- to jsme byli v Lomnici na obědě a zkusili jako ostatní zaplatit kartou ale cosi se pojebalo-asi došla baterka v aparátu. Povídám, tak to zaplatíme hotově,páč spěcháme do Krkošů ,ale ono že už to nejde,když je platba započata on -line.Šoupli to na nabíječku a po čekání na oživení to dokončila. No oběd výborný , ale tohle? Až to pude jen kartou, tak si fakt radši vemu šnýcel mezi dva chleby a zbodnu to někde na vyhlídce u Vysokého.

Fórum USA:  Totalita se vrací

Takovou svobodu jsme asi nečekali,ani nechtěli,ti policajti zůstanou asi stejní furt. Ve Skandinávii to prý funguje jinak.

ČESKÝ TELECOM:  Operátor O2 reportoval kladné výsledky za 2Q

To tele furt padá, ani bych se nedivil, že ho Kellner zabere celý. Vždyť by tam byla už 10% divi. No nekupte to.

O všem možném:  MSCI index

V detailu akcie KB je zařazení do indexu:PX, PX-GLOB, PX-TR.Jinde nic, takže to je asi všechno.

ERSTE BANK:  Co to bylo?

Chtělo by to častěji, dost mě štve to obchodování proti strojům. Zajímavé je , jak to mají pospojené pro případ krachu,jak se řetězově chytli paniky prodeje,ale dost brzy to srovnali do lajny.

ERSTE BANK:  Co to bylo?

Tos měl, já jsem to propás. Třeba někdo vyprodal,vidí lepší byznys jinde.

Fórum USA:  KB

Rád bych tříletý kusy prodal,když jsem něco nakoupil. Třeba bude šance zas při Brexitu--jestli bude.

Fórum USA:  KB

Jedeme zpátky k 900,-

1 2 78

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obrázek

PXnahoru+0,661 060,3220.09.19
RMnahoru+0,33915,4920.09.19
DJIAdolu-0,5926 935,0720.09.19
NASDAQdolu-0,808 117,6720.09.19
SP500dolu-0,492 992,0720.09.19
DAXnahoru+0,0812 468,0120.09.19
WIG20dolu-0,592 461,2129.12.17


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz