Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 1.8.2021 0:31
Akcie.cz»Diskuse

Názory investora

Historie příspěvků

kocan
1 2 95

Fórum USA:  VIX

To bych opravil:dolů chce i dividendář. 1,je mu jedno,za kolik akcie je,protože ji má na divi a nepustí.2, divi potřebuje proměnit za další kusy a výnosnost je podle toho,za kolik akcii koupil.

Fórum USA:  dluhopisy výnosy totální masakr

Takže letní výplach? v praze skoro teče krev.

AVAST:  Moneta

Já tipuju,že posilujou pozice prostřednictvím spřízněných firem,(Tykač)aby při opětovném hlasování pro spojení s PPF šunty jim to prošlo,teda to vybrání kasičky a tak nebudou (Spurný)chtít dát žádnou divi.Dnes zase změna 1.200tis kusů.

AVAST:  Buy signal

Já jen ,že se ho zmocnili amíci a teď se nám skrze Pixel smějí-je neobchodovatelný.Nebo za pár Kaček? A zmocnili se ho skrz nekryté šorty.

AVAST:  Buy signal

Jednají za sebe-jejich podíl v Avastu, nebo za všechny akcionáře? Zakladatelé mají cca 30%,ostatní je na burze,teda asi,nemůžu ten článek najít.
To v případě CETV asi měli většinu.a dojednali to s Kellnerem.
Je to GB akcie,takže podle toho práva.
Jen abychom nedopadli jak s Pixelem-KITDG.
Sotva jsem do toho vlez za 138k(za peníze z Koníka), tak zas konec:

Fórum USA:  Houston máme problém

Americká softwarová společnost NortonLifeLock, dříve známá jako Symantec, jedná o převzetí české antivirové firmy Avast Software. Ve svém portfoliu by tak posílila spotřebitelský software. S odvoláním na informované zdroje to ve středu napsal americký ekonomický list The Wall Street Journal (WSJ), který hodnotu transakce odhaduje na více než osm miliard dolarů (zhruba 173 miliard Kč).

Fórum USA:  Houston máme problém

Jenže při tom sběrným účtu měli problém při vyvlastňování, a taky při účasti na soudním dorovnání, takže já ne.Ikdyž je to asi master účet a mají levnější poplatky.

Fórum USA:  Houston máme problém

On to někdo má, asi jde o to ,jestli je účet na jméno,nebo sběrný.Letos jsemzvědav,jestli mi vyplatí čez hotově ,páč to bude víc jak 50litrů.
Taky jsem jim jednou zkusil podepsat ten lístek na účet,,co je v dopise ,ale měli potíž a trvalo jim to snad 14dní.

Fórum USA:  Houston máme problém

Přišel mi dopis,jako každý rok, abych si to vyzvedl na pobočce. Nevím, jak to mají ti ,co jim to chodí přímo na obch .účet.
Dopis však není nutně potřeba,stačí tam zajít a vydaj všechny divi , co Spořka má k vyplacení na konkrétní jméno.

MONETA MONEY BANK:  Tučná divi neb 100-ka to jistí?

Netvrdím, že se to nemůže dostat na 100.Vidím tam dva kupce :Tykač a Pedrus?.
Tykač s PPF spolupracuje,jak předvedli tuhle tou komedií v O2.Podle mě scénář PPF se Spurným je živý a jde jen o přeskupení pozic,aby se to prohlasovalo.Ono tolik možností jak odrbat drobné akcionáře už v Čechách moc nebude a v cizině na PPF nejsou zvědaví.Drobní mají jen 39% a každý den se obchoduje milion akcií.
Taky nechtějí vyplašit minority a nevíme,jak se do toho zapojí ten milenec mladý Kellnerový? Pedrus je skrytý pod Raivkou a ještě něčím? Tam toho moc nepřibylo,nato,že chce jít přes 10% aby nebyl vyvlastněn za 80Kč, které nabídne PPF.

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Chybka: p.Tykač z 1,56% na 2,93%.

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))


7.7.2021 14:35, BAAGECBA

Moneta Money Bank zveřejnila akcionářskou strukturu k 30. červnu. Belviport pokračuje v navyšování podílu.

PPF nic nepřikupuje,ti to chtěj dostat zadarmo-teda za ten svůj šunt získatmajoritu a ještě navrsh všechnu hotovost Monety.

Ale Belviport-to jsou spřízněnci Kellnerů. Jak prodali potřebná cca4% procenta O2 pro PPF ze dne na den,jo to je p.Tykač.
Takže za ty prachy skupuje Monetu z 1,56% na 2,64%.Takže tam jdou ty miliony kusů,třeba i dnes. teď po zveřejnění to vylítlo nahoru,asi soupeří s Pedrusem.
Nepochybuju,že budou hlasovat v souladu s PPF. A taky nebudou škodní,to by si kamarádi z byznysu neudělali,nepochybně jsou domluveni.Proto PPF jako pro sebe nic nekupuje a zůstává na svých. Neříká se tomu kartel? Jak se hezky domlouvaj,jak s minoritami zatočej.Jak v O2,

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Tak trochu idealista ,ne? Na VH to budou chtít prohlasovat znovu,A taky pěkně vylučovacím způsobem.Takže když jim to projde,bude platit Moneta hotovost do PPF. Ti po ni jdou ,jak diví.Jedna z posledních šancí,jak nechat zaplatit někomu své firmy,aby byly vlastně jejich. Když si ty zákony tak napsali, jak se Kellner svého času pochlubil.

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Zatím v klidu stahujou,vidíme na 02 úzké pásmo-dnes 500tisíc. Moneta taky moc od 80nejde,tak co? pomalu budou přitvrzovat a stahovat,dneska skoro milionek. Jinak Spurný řekl,že do toho pujdou znovu.A asi budou pospíchat,než bude další finanční report,jak si Zonky a spol.vedou. Anebo to zveřejnit v pololetí nemusej? Nejsou na burze.
Naco kupovat firmy bez budoucnosti pro minority,viděli jsme to na Pegasu.

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Píšu tam ""nebýt čachrů"", ale ty jsou,PPF již má CCA 35%,svýho Spurnýho,tak kam by vystřeloval? Divi v neznámu.Nikdo nechce dát moc navíc,než jistých 80,-

MONETA MONEY BANK:  tak popojedem???? :))))

Tam by dnes byla cena Monety, nebýt těch čachrů a manipulací PPF+p.Spurného.

ČESKÝ TELECOM:  Další možnost

No,skupujou to jako diví,ono kdo prodá ten nemůže chtít dorovnání.
Když se prováděl zpětný odkup,tak jsem vznesl otázku,co s těmi akciemi bude,prý na ně nebude vyplacena divi.
Ale už tehdy bylo jasné,že snížením počtu akcií se zvýší podíl na celku§
Takže si PPF za zisky akciovky zvýšilo podíl a tudíž si za peníze firmy koupilo firmu pro sebe,vlastně jako ti z MUS. Kdyby nebyl zpětný odkup, a navýšili divi,museli by teď dát víc peněz svých.
Ale to by nebylo to kouzlo,koupit majetek za peníze těch druhých.
joesnok- netankuju u Benziny-ukradli ji Poláci, nechodím do Dr-max,-patří p.Dospivovi,co nás vyprovodil z Fortuny. Pošlu do pr.... navolávače z BOH.energy,protože mám Čez-protože beru divi Čez.
Mmochodem-kde vzali moje číslo tel.které mám jen pro instituce a vědí ,že beru od Čezu? Kdopak k nim utekl-nebo prodal databázi klientů?

ČESKÝ TELECOM:  Jak koukám dolů tak to že se titul stáhne z burzy

Teď se to jmenuje takhle: Akcie CPI FIM - BAAORCO (LU0122624777) Z 5kč jsme se dostali na 15Kč Tak mám na převod dost času-kupoval jsem to za 40.
Nevím co to je za firmu teď,asi nedává fin. reporty.Až bude mít p.Koblic burzu na mrtvole,tak to třeba do obchodu vezme.

ČESKÝ TELECOM:  Jak koukám dolů tak to že se titul stáhne z burzy

Toma je +- už 5let na stejných. Divi letos poprvé od kuponovky.A to už klan Kurků stačil získat přes 50%.Tantiemy si pakovali i s p.doc.ing.Ševčíkem.
Ta Bečva asi půjde do zapomění,ono je v pfoliu Tomy taky rybářství,tak to zarybní a je to.

ČESKÝ TELECOM:  Jak koukám dolů tak to že se titul stáhne z burzy

_mac_: Jak je to s tím Orcem? Mám ho v portfoliu,ale nemohu ho zobchodovat.
Patrně pro to,že jsem ho koupil na burze,ale obchoduje se na RMS. A to asi mám tu vytunelovanou část . P Vítek vydělil z toho Německou část-Je to tak?
Taky pěknej vejlupek,oni od sebe opisujou,...

1 2 95

Indexy

Pro úplné zobrazení je nutné mít nainstalován Flash Player, dostupný např. zde.

Flash | Obr?zek

PXnahoru+0,421 209,4530.07.21
RMnahoru+0,10583,2130.07.21
DJIAdolu-0,4234 935,4730.07.21
NASDAQdolu-0,7114 672,6830.07.21
SP500dolu-0,544 395,2630.07.21
DAXdolu-0,6115 544,3930.07.21


Odborné články

Ekonomika ?T24.cz