Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Úterý 11.5.2021 5:35
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČEZ

1

ČEZ:  povolenky a elektřina

https://www.investicniweb.cz/investice/strategie-analyzy-tipy/aktualne-z-trhu-10-3-2021
od 24:20 min

ČEZ:  nový pacient

víme o něm, rehajo

ČEZ:  divi

Pro mě je nepochopitelné, že zahraniční investoři ignorují ČEZ. Divi za rohem, dokonce i mimořádná na stole, to je zajímavý výnos, ale to je fakt takové riziko očima zahraničního kapitálu? Cena by měla být nad 600 a letět vzhůru..............A po divi zase dolů. Proč je Hulič o tolik atraktivnější při stejném výnosu?

ČEZ:  divi 60,-?

https://www.e15.cz/rozhovory/prognozy-cez-jsou-zklamanim-letosni-dividendy-budou-presto-mimoradne-rika-analytik-cakl-1378786

ČEZ:  divi 60,-?

no vidíš, odpověděl sis sám ... ČEZ je levný, protože Dukovany

tohle jsou chvíle, kdy mě mrzí, že ty komunisti nevydrželi o něco dýl - mohli jsme mít dostavěný čtyři bloky v Temelíně, mnohem levněji než nakonec vyšly ty dva, a nemuseli jsme si kurvit další údolí přehradou, protože se počítá, že Dalešice to neutáhnou

a že další blok bude, to je přes všechny kecy okolo jistota - ti co vědí, už mají zainvestovány pozemky na infrastrukturu u břehů budoucí přehrady na Oslavě, Třebíč staví obchvat, k čemuž se desítky let nemohla dostat a najednou když je motivace provoz na stavbu, tak to jde (tady se tím vůbec netají: http://obchvat.trebic.cz/ ), atd.

ČEZ:  divi

zahraniční investoři hlavně ignorují celou ČR.
jestli to nebude tím, že jsme tak bezvýznamná země.

ČEZ:  divi

Vždyť je to tu všechno drahý,PX je málem na vrcholu.Kdy poteče krev? Korona jede a nic,až mi daj peníze z koníka tak to není ani do čeho dát.Většina se drží na divi,žádná likvidita.

ČEZ:  divi

No jo, ale PX už jsou snad jenom banky a ČEZ, a těm je korona úplně jedno - oni si ty zisky prostě udělají stejně. Můj problém je, že jsem chtěl mít investice 1/3 v Kč, 1/3 v €, 1/3 v $, ale koruny m8m cash proto6e nev9m co koupit? Možná ten fernet, protože to bude jediná jistota.

ČEZ:  divi

To ti ho možná prodám, je na vrcholu a divi jsou letos už doma!

ČEZ:  divi

Kdybych věděl, že stačí napsat na toto fórum, aby cena začala růst, tak jsem to udělal už minulý týden :-)

ČEZ:  divi

Možná všichni nakoupili na základě Tvého příspěvku jako já... a to jsem to nedávno prodal za 470,- a dalšího poklesu jsem se nedočkal, tak jsem koupil zpět dráž :-) očekával jsem tedy pokles a ne hned potom +12 korun.

ČEZ:  divi

Do června daleko.

ČEZ:  divi

Zbytečně určitě nepíšeš... už teď mám 50% portfolia v USD, a 25% CZK a 25% EURO. poměr v USD je vyšší kvůli tomu, že tam se mi více daří vydělat... Ale obchoduju na FIO a tam Londýn nejde pokud se nepletu? British American Tobacco p.l.c. (BATS.L) najdu na yohoo - kurz 2.764 GBP divi vypadá dobře i cena s potenciálem růstu, ale i FIO to nekoupím...

1