Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 13.6.2021 22:58
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ke článku: Koronavirus straší

1 2 3

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

https://www.institutvk.cz/clanky/1716.html

Konečně se Vašek rozhoupal. Že to ale trvalo .-)

Ano, chceme zase normálně žít. Což se Squadrou Smrti ve vládě nepůjde. Odstupte všichni, jež nemáte čisté svědomí.

Mám info, že i v Rakousku, když přijede Čech, se lidé ptají, co se to u nás děje.

Ano - Hamáčku, Blatný, Babiši. Co se to u nás kurva děje?

Zítra budou možná fotky ze Švédska. V bazénech se plave, ve fitness se cvičí. Pochopitelně bez roušek...

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

V posledních týdnech se intenzivně zabývám myšlenkou, co tyto první vakcíny z oblasti sféry vlivu Gatese mohou přinést. Na základě intuice jsem došel k závěru, že v tuto chvíli (dokud nemají stádo plně pod kontrolou) si nemohou dovolit, aby vakcíny:
a) na Covid neúčinkovaly vůbec
b) plnily pouze účel ke snížení populace
Nyní ještě nečekám, že by vakcíny škodily např. tak, že by lidé (skrytě, s rozvolněním v čase) umirali. Ale! sterilizaci jsem očekával. Pokud se toto info potvrdí, je zcela v souladu se záměrem Gatese, skupiny Bilderberg, atd. Věřil jsem, že si nenechají ujít příležitost, aby už nyní s nějakým trojanem ve vakcíně nepřišli.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

No :-) a další věc, jež mi tane na mysl... Až tato vlna, kdy jsme údajně stačili být nejhorší v Evropě i ve světě, skončí, společnost bude promořena/covidem imunizována do takové míry, že případné další pokusy s vypouštěním nových kmenů již v ČR nepadnou na úrodnou půdu. Pokud tedy nepřijdou o poslední zábrany a nevypustí svinstvo, které bude zcela na jiném principu. Tím by se ovšem definitivně odkryli natolik, že občanská válka by byla nevyhnutelná.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

Někdo blízký ale není z rodiny dělá ve školství, na očkování musel protože mu bylo sděleno kdo se nedá očkovat, může jít, a hypotéka nepočká. Tejdem po očkování stále leží s horečkami ale to je vedlejší , ta nejzásadnější věc co mu řekla doktorka když ho píchala. "" Berte si aspirin 1 x denně. Takže i ti doktoři vědí co to dělá. Ono lidský tělo je velmi dokonalý organismus a samo dokáže sraženiny rozpouštět, i proto slouží ta přestávka mezi dávkami proto aby se tělo z tý první dávky jedu zotavilo protože jak je znamo většina lidí to vždy odnese po další dávce protože už je toho na něj moc, proto často se mění doba mezi dávkami i u jiných vakcín, zjistí třeba že měsíc je málo protože je spousta postižení po druhý dávce tak doporučí změnu aby druhá dávka nebyla po měsíci ale třeba až po dvou. Nebavím se ted o covidu ale o vakcinaci všeobecně.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

Na dobrou noc :-)

https://youtu.be/HY_BsjwWC2k

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

:D:D:D
NA to jsem se těšil:D:D:D Bill Gejts a jeho sterilizace. No chudáci židi. Jim dávali čóču už po příjezdu do Itálie, po záhuly v Německu a CCCP. A Bill to zmákne :D:D:D:D Bilderberk :D:D:D Vypoštění laboratorních mutací z jeskyně - to mi připomíná béčkové horrory z osumdesátek. Prostě jel konvoj se sudy nějaké sračky, ty se rozlily a z půlky města zombies. A pak pořádný slasher !
Noa promořovačka v Brazílii nic moc teda. Jim tam nad Maunasem lítaj déháelka a rosprašují sionistické verze viru :D V polsku mají legal tu sračku na odčervení a nic moc teda. Jo a lidi se lekají. Vlastně na jaře se v ČR nelekali. Lekaj se až vod podzimu. Zato v Itálii se lekali hlavně loni na jaře, viz:
https://www.ft.com/content/a2901ce8-5eb7-4633-b89c-cbdf5b386938
- Plus si ta numera u CZ za měsíc vynormujte na pololetku a vynásobte dvěma.

Volného DHLko - to je bomba. Surrealismus. Lujs Buňól. Dejv Lynč. Možná trochu Tarkovski. Nebo Aronofski ? Nebylo to éro vypuštěno z letadlovky, na které se plaví Donald Trump ? Proplul po Dunaji až do Orbán Landu :D
A jinak popření toho, že vir mutuje, je ultimátní. A co to ta Peková mele o kmenech? Takže podle taxomomie covid už není kmen Pisuviricota ?
A proč se Peková snaží profláknout? Ona je docela lůzr. A je škaredá. Manžílek jí koupil lab, kde testuje hlavně zvířátka pro veterinu. Žádný výzkum nedělá, má chabou publikační aktivitu. Ty její ""testy"" zkoušeli na Slovensku a zjistilo se, že jsou úplný shit. Je to prostě psychóza, kterou jde vidět v pořadu SuperStar. Když si lůzr, co nikdy nic nedokázal, chce užít pár chvilek na výsluní. Pak je tu možnost typu psychózy, krerou mají Klaus, Okamura a Kokotleba - autoritativní narcisové, které ukájí provokovat a být ve středu pozornosti.

Bilione, znáš výsledky pitvy a znáš obsah zdravotních karet těch dvou DK jedinců? Kolik (jednotek) komplikací nastalo z kolika (milionů) podaných vakcín? Bilione, vem si do ruky kalkulačku a počitej podle např. worldometreu počet úmrtí/ případů, popř totéž počítej z Excess deaths. Pak srovnej těch reportovaných 23 úmrtí 80+ u 42 000 podaných vakcín v Norsku, jak uvedli např. zde:
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nakaza-pandemie-nemoc-covid-19-vakcina-ockovani-pfizer-moderna-norsko-smrt-seniori.A210119_104707_zahranicni_dtt
a ne, že se zas sekneš vo tři řády!!!! Jo, a trombózy způsobobala už ta jarní verze COVIDu, co měla být podle Soňky posle:
https://www.nature.com/articles/s41584-020-0474-5

P.S.: Všimli jste si, že za ty dva dny, co jste tu nespamovali těma OT sračkama, se zde obevovaly konstruktivní příspěvky k tématu a začali opět psát lidi s fundovanými názory? Škoda Fandy, toho jste svojí agresivitou dohnali k argumentačním faulům. Původně na vás reagoval slušně a korektně. Kdo si vybavuje jeho odhady k tématu, ví, že byly velmi, velmi přesné. Prostě 3.14čuskové na netu.

P.P.S.: Trochu Vás navnadím na příští Retard Chart. Wizzard a Deerrick bodují. Vaše akcie stoupají. Stay tuned! :D:D:D

Tak a já na Vás volám MUDr. Janderu, CSc.
https://youtu.be/ZxJDRwP7Qu8

Mějte se hezky, gůglové. A nezapomeňte se pochlubit, co jste zas pěkného vygůglovali.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

JoeBloggs/Hvjer (nebo jak si zrovna říkáš): Nevím, co se s tebou stalo, že z tebe po letech lezou takové sračky. Kdysi jsem měl k tobě úctu. Tohle je fakt soda. Pro mě jediné vysvětlení - že se mýlím. Ale nemyslím si. Ok, tvůj názor. Příspěvek - tvá vizitka. Aktuální obraz stavu mysli :-( Co se týče “OT”, diskuze se vede v tématu Koronavirus straší. Nějaký další problém? :-)

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

Co se týče Fandy, u mě je mír v duši. Plní si svůj investiční sen. Jestli reálný, nebo virtuální, jeho věc. Každopádně na dvou posledních D1 zvratech jsem mu graf indexu zalomil přímo před nosem (v protisměru jeho predikcí). A patřičně to doložil argumenty. Včas a hezky v předstihu. Ale to je “OT”. Sorry, mi osobně přijde naléhavější, co se nyní děje ve sféře společenských změn.

Koronavirus straší:  Kaddáfí

tento projekt pro obyčejné lidi se stal primárním terčem bombardování letadel demokracie západního typu. Jaké důkazy je ještě třeba předložit že demokracie západního typu je to nejlepší pro lidi?

Koronavirus straší:  Kaddáfí

Coca-Cola kovbojové:

https://youtu.be/tDqQl_tKBXw

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

Pokusím se navázat na příspěvek p.kolegy "" DEERRICKA "" a trochu si ho rozebrat.
Jedná se o tento :
"" Chlapi, já mu dal křížek. Jsem to ani nepřečetl celé. On neumí moc česky a ty jeho věty postrádají jak logiku a jsou úplně mimo po stránce slovního spojení. On je asi dyslektik a proto mu nejde psát věty tak nějak srozumitelně česky.

Fanda2 vždy predikoval tak, že to vzal oběma směry a pak mu jeden vyšel.

Jak se říká, kdo nejde s námi, jde proti nám. Na každého kdo jde proti nám, je nutné vyvinout pořádný tlak, aby buď šel s námi nebo se zdržel psaní příspěvků, které jsou proti naším konspiračním teoriím, které se ovšem dříve či později potvrdí.


Tak jako se potvrdilo 30 úmrtí.

Fanda stále hrabe, počítám, že se objeví v okamžiku, kdy DAX vyleze nad 15600. Pak začne řvát, že měl pravdu a že opce mi prodělá.

3 konspirační teoretici pohřbí celý web o akciích. To je tedy síla.""


Reakce na p. "" hvjera "" je od něho standartním přístupem ke každému, kdo nehraje na jeho notu. Což následně potvrzuje níže. Míra agrese je přímo úměrná míře nesouhlasu s jeho názory "" myšleno z pohledu p. DEERRICKA ""

Mě osobně se příspěvek p. "" hvjera "" líbí a neshledávám na něm nic dislektického ani podpásového. Je to legitimní a seriózní názor.

Následuje ale velmi důležitá pasáž, kde si p."" DEERRICK "" libuje v tom, jak zde rozklížil spol. se svými dvěma kolegy celý chat. A v tom je jádro pudla. Jeho jediným cílem zde i na jiných chatem ( webech ) je zničit kooperující skupinu a to velmi nevybíravým způsobem. Na jiných webech ho vyloučili z možnosti přispívat, jen zde to udělali na půl. A tak mizí jen částečně. Alespoň chvilka oddychu, že :-)

Navíc, kdybych nevěděl, že je p. "" DEERRICK "" muž, tak bych si myslel, že je jeho bývalou milenkou, tedy náležitě zhrzelou :-)

Napsal jste sem, že zde po odchodu p. "" fanouše2 "" zde vládne klid a mír. To Vám vůbec nedošlo, že máte 37 křížků a že tu už není tím pádem nikdo, kdo by se s Vámi chtěl diskutovat, vyjma skupinky, které imponujete ? A chat, kde minorita vytlačí majoritu nemá žádný smysl.

Neříkám, že každá konspirace, co sem dáváte je na ctrl-delete, to určitě ne. Většina těch odkazů pobaví svojí naivitou , ale pár je čtivých. A možná i částečně naplnitelných či ponaučitelných.
Bohužel, musím konstatovat, že za poslední rok ( myšleno covidový rok ) je zde pouze jeden opravdu užitečný. Je to od p. "" JenTaka "" a to je link na MUDr. Bukovského - zejména ve věci životosprávy souvztažné k viru, ale i obecně. Velmi rád ho sleduji.

Pro p. "" wizarda "" ve věci jeho prognózy do proti směru p."" fanouše2 "".
Jedná se o diskuzi mezi p. "" relativem "" a p. fanoušem2 "" na téma SaP , kde p. "" relativ "" mu oznamuje hladinu jeho nástupu do longu. Tedy téma long. P. "" fanouš2 "" ho ( "" relativa "" ) jen upozorňuje na nebezpečí nižší fibo hladiny. Tedy long se zde nepopírá, jen se nabádá ostražitosti ( třeba formou stop-loss ). Toto vyplývá z logiky věci. Přesto oceňuji odvahu "" wizarda "" alespoň něco zaprognozovat. Procentuální poměr úspěšnosti ve virtuální soutěži mezi "" wizárdem "" a ""fanoušem2 "" ovšem zůstává 1:4 v neprospěch "" wizárda ""

Na závěr: Byl jsem zde před časem napaden p. "" DEERRICKEM "" , že sem dávám svůj budoucí obchod na měnovém páru euro-dolar. Byla to hladina na long pozici 1,068 . Tak, jak jsem napsal, tak jsem tenkrát i udělal a hrubý výnos při prodeji činil 32 420 eur. To jen pro dokreslení profilu p. "" DEERRICKA "". Napadá lidi zcela záměrně a s jasným cílem rozvracet a rozvracet.

Očekávám samozřejmě vlnu agrese, ale nehodlám na ni nikterak reagovat.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

Jak se říká: pes, který štěká nekouše a to platí i na zdejšího ŽEERRICKA:-) Vždyt ti kluci jsou rádi, že si tu mohou vypsat, když nemají s kým doma hodit řeč. A pokud tady řeší či porovnávají svojí výkonnost s Fanoušem, tak jim to nechte. Jak jsem psal již několikrát, kdo nepoznal level Fanouše, tak zatím o tradingu moc neví a nebo na to bohužel nemá, tak jako 80% všech obchodníků.
Naopak, každý si to může najít, ale tak nějak souhlasil s tím, že březen-duben by se mohl odehrávat v duchu vývoje leden-únor.
A jelikož jediným míc cílem je být ziskový, tak jsem rád, když mne upozornil na nižší úrovně, protože to mám postavené jinak.

Cipísek: tu ropu si na konci týdne zobchodoval moc pěkně.
Na SP nasazené nákupy: 3850, 3819. Nic neměnín na tom, že krom intraday pouze na long. Ideální scénár: tento týden pod tlakem a před velikonočními svátky opět nahoru.
Doporučuji v úterý mrknout na Jim Cramer´s ""Mad Money"" show a uvidíte, jak celkem snadno se dají dělat i obchody. Myslím že v 6pm Larry Williams.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

a když už jsem se tu rozepsal, tak jeden automatický signál mám na 3873 a jeden, který má dnes signál s cílem na týdenním pivotu 3917,7 nebo na close týdne.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

Švédsko aktuálně. Slíbil jsem fotky, nakonec jsem se rozhodl pro jednu. Tváře lidí se mi k tak hloupému účelu zneužívat nechtělo. Na první pohled nenápadná, vcelku o ničem. Až na sklonku dne mi došlo, jaká síla se v ní ukrývá...

http://wsmaster.sweb.cz/pics/Welcome_to_Sweden_2021-03-21.jpg

Jedná se o vchod do budovy - komplex bazénu a fitnesscentra. Informace na cedulce je určena cvičencům; pro plavce jsem nic nezaznamenal.

Ta posilovna nebyla nejmenší. Ale 200 lidí myslím nepamatuje, ani když se tam cvičí jympa.

Takže... jestli vám to ještě nedošlo... těch 200 lidí ve skutečnosti není žádným omezením.

Lidé bez roušek v posilovně, na bazéně, na recepci, na ulici, v obchodech. Jedinců, kteří roušky či plexi štíty mají, nejsou procenta, ale spíše promile.

V kontextu toho ČR připomíná bezprávní stát na pokraji totality.

10 milionů rukojmích ve spárech hrstky diletantů.

Hvjer: Zde již dávno nejde o strach z viru. Ale o strach z budoucnosti...

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít

wizard""Zde již dávno nejde o strach z viru. Ale o strach z budoucnosti...""
Ono je to vlastně jedno jaký STRACH. Jestli z budocnosti, viru, policajtů, finančáku, mikrobů, mimozemšťanů nebo pavouků. Vystrašené stádo se dá krásně zahnat tam, kam potřebuješ a v ohradě pak snadněji hlídat, ovládat a dojit.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít; Jak z toho ven?

Přátelé, ještě nikdy jsem při poslechu podcastu nezažil mrazky po celém těle. Nikdy mi neukápla slza. Kdo má rád češtinu, musí být na prach. Nadpozemská velikost, boží dílo, přímá linka nahoru. Nemám ve zvyku se někomu klanět, ale před tímto smekám.

Petr Robejšek: Jak z toho ven? (závěrečný díl trilogie)

https://youtu.be/6ZdAOGsTAMs

Hadříku, myslím, že máme vzácného spolubojovníka :-)

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít; Jak z toho ven?

pred dvema tremi dny pry vystupoval bartos a pronasel tam neco o tam, ze stari by nemeli ridit auta, kdo ma velky dum, by mel ubytovat bezdomovce a jeste neco o umirani, ale nemuzu se dopatrat, jestli je to pravda, tak kdybyste na neco narazili, dejte vedet, jeden muj znamy je hodne bohaty, koupil v praze velky dum, chce volit stan, tak bych mu to s radosti (blbovi) poslal

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít; Jak z toho ven?

Na svém youtube to myslím nemá. Jestli to řekl, tak to určitě rozmáznou na soc. sítích nějakým virálním příspěvkem.

Následující je sice myšlen jako fikce, nicméně dovedu si představit, že by to dokázali zrealizovat na 100%:

https://uloz.to/file/DBP5U9rxKJQE/fikce-nebo-budoucnost-png

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít; Jak z toho ven?

Cipísku, když vyloučím ty spolky,tak koho volit? Ono není koho.! Udivujemě jak vystrkuje nos Kalousek,jak opustil křeslo -To mě nápadně připomíná jednání Drahoše, jak chtěl rychle být prezidentem, To taky bude zas pertička.

Koronavirus straší:  Chceme zase normálně žít; Jak z toho ven?

Zdar :-).. jj, sleduju co jde, primo inf z Irska ted... Václav Kl. ml. jede na chatu... Policie bude určitě radostí bez sebe, že bude chodit kontrolovat ""nakazene"" lidi po bytech a baracich - dle predanych seznamu. Hamacek to vyresi.. a vcera Flegr rekl jasne, ze prostudoval virus a je jiste z laboratore .... se divim, ze to není konspiracni tema dne... DU varit kafe, bo jsem vcera nabral narec uvxy, mezitim diverzifikoval a premyslel :-)...

1 2 3