zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 4:18
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ZENTIVA

ZENTIVA:  ??

Může mi někdo vysvětlit, proč už několik dní v kuse roste odepsaná Zentiva, která stojí už více než ERSTE!!! a KB, která je bankou, jejíž matka má problémy?

Diskuze ZENTIVA Vlákno

Es-Age:
??