Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 8:40
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Stejně to nemá budoucnost

Stejně budoucí nárůsty ve Vídni dojebe kurz, takže vyhlídky na růst ceny u nás jsou velmi mizivé.Zanedlouho bude problém udržet 1000-ti korunovou hranici při euru za 20.

ERSTE BANK:  Stejně to nemá budoucnost

Ne, tam ne. Nevím, jak se proti tomu zajistit. Přeci jen přes fio žádný forward nakoupit nemůžu. Kdyby se to aspoň během roku dostalo ještě nad 26. Tam bych kontrakt nějaký šoupnul.

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
Stejně to nemábudoucnost