ERSTE BANK: Stejně to nemá budoucnost
Stejně budoucí nárůsty ve Vídni dojebe kurz, takže vyhlídky na růst ceny u nás jsou velmi mizivé.Zanedlouho bude problém udržet 1000-ti korunovou hranici při euru za 20.
reagovatzobrazit vlákno13.2. 2008 17:04|Es-Age|(78.157.160.xxx)
Stejně budoucí nárůsty ve Vídni dojebe kurz, takže vyhlídky na růst ceny u nás jsou velmi mizivé.Zanedlouho bude problém udržet 1000-ti korunovou hranici při euru za 20.
Ne, tam ne. Nevím, jak se proti tomu zajistit. Přeci jen přes fio žádný forward nakoupit nemůžu. Kdyby se to aspoň během roku dostalo ještě nad 26. Tam bych kontrakt nějaký šoupnul.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.