zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pondělí 22.6.2026 11:32
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  Máte to marné

Nechápu, jak tady někdo ještě může uvažovat o koupi Erste. Při tom smilstvu, co se na kurzu každý den děje, už ani nad 1000 nevyleze...

ERSTE BANK:  Máte to marné

Nemůžete tu někdo mým jménem uzavřít kontrakt na měnu, abych korunu zařízl min na 27?:-)

ERSTE BANK:  Máte to marné

Přes 50 euro možná bude, co ale při kurzu pod 24 bude směšných cca 1150-1200...

Diskuze ERSTE BANK Vlákno