ERSTE BANK: Erste
Takže propad směrem k 900 je jistý. Čekal jsem dvojnásobně lepší výsledky ale tohle?Vycházím teda z předpokladu, že očekávaní, se kterýma se nyní porovnává skutečnost, jsou patřičná vzhledem k současné ceně této akcie,Jinými slovy cena padala z hodnot cca 1700 na nynějších 1000 podle očekávaní špatných výsledků. Skutečnost je jen o něco málo lepší než tyto očekávaní, takže i s pomocí kurzu se nad 1000 na dlouho už neusadíme. A i kdyby to bylo s těma očekávaníma jinak, tak v dnešní době je fundament až na druhém místě. Rozhodující jsou Bézetka (Buzerantské Zprávy) z USA. Špatné výsledky = brutální pokles, dobré výsledky = stagnace či mírný pokles. Když dneska příjde další nějaké to Bézetko o poklesu bůhvijakého ukazatele, tak fundament nefundament, vysoká divi či nedivi, všechno to je jedno...