zavřít Přihlášení

Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Pátek 26.6.2026 15:12
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ERSTE BANK

ERSTE BANK:  DAX

Co tam ti nemci zase dneska vymejslej?

ERSTE BANK:  Fundamentální zpráva dne!!!

Prodal jsem všechen Pegas. Už jsem se na tu stagnující nebo klesající bídu nemohl déle koukat.

ERSTE BANK:  Fundamentální zpráva dne!!!

Z bazénu jsem už dávno vystoupil...

Diskuze ERSTE BANK Vlákno

Es-Age:
Fundamentálnízpráva dne!!!