Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 14:32
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KOMERČNÍ BANKA

KOMERČNÍ BANKA:  Krabice

Jinak to začíná zas být opravdu vážné, když už i Krabice se obchoduje na cca 3600.

KOMERČNÍ BANKA:  Krabice

Target na Uni jsem měl na 300. Marne. Nechybělo zas až tak moc.

Diskuze KOMERČNÍ BANKA Vlákno

Es-Age:
Krabice