reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:32|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Neskutečne
Ta akcie fakt za chvíli bude stát skoro nula. Stoprocentní ztráta v long pozici zaručena. Stejně tak dojde ke krachu Unipetrolu s takovým vývojem cen ropy. Jen nechápu, jak může koruna dál posilovat, jak právě kurz doráží jeden podnik za druhým, ropa likviduje firmám zisky, HDP musí zákonitě klesnout...A na kurzu nová a nová maxima.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:41|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: UNI
Uni se připojil k Tabáku, Pegasu, ECM, Orcu, Vig, CETV a Erste, které jedou na skoro nulový kurz. Stabilní faktory jako v jednom kuse posilující ropa a v jednom kuse posilující kurz fakt zdá se nakonec způsobí, že tyhle podniky padnou nebo budou u nás za pár korun kvůli EUR/CZK kurzu.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:51|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: Neskutečne
Být Tebou bych si tam nevyskakoval. Při CZK/EUR 1, ropě nad 500 polovina SPADu a dalších podniků už tady prostě nebude. A bude tady někdo oponovat, že tohle reálné není?OK, Ten kurz je šílenství ale do konce roku jsme zcela určitě pod 22 a ropa nad 200. Nedávno psali, že ropa nad 200 Unipetrol položí, stejně tak asi padne i Pegas takže myslím, že krach některých podniků v prostředí, které je čím dál tím horší a nezmění se, je prostě jasný.
reagovatzobrazit vlákno4.7. 2008 9:54|Es-Age|(195.47.26.xxx)
PHILIP MORRIS ČR: erste
Které?Od Goldmanů?To už někde vylezlo. Snížená cílovka na 51,1 tuším.