Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Sobota 27.6.2026 15:50
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KOMERČNÍ BANKA

KOMERČNÍ BANKA:  hlasím prodej KB

Po příští vlnce nahoru a zase dolů, kdy max. dosáhne na 50 éček : 1150 kč bude dno a další vrchol opět níže. Čekám za 1,5-2 měsíce kurz k EUR min. 22,5...ale myslím, že bude už 22 na konci prázdnin. ""Euroakcie"" jsou bez zajištění měny na několikaletý long jasně ztrátové. CETV nad 2100 už taky NIKDY nebude při kurzu 14...To by museli uvládnout celosvětový reklamní trh ale pokles dolaru byl růstem akcie vymazán.

KOMERČNÍ BANKA:  hlasím prodej KB

Tak skoro nulu předpokládám u ECM, ORCO, Tabáku, Pegasu, VIG a Unipetrolu, možná AAA. Všechny jsou totiž přímo nebo nepřímy bity kurzem koruny, u některých navíc ropa a celkově u všech bídné hospodaření. Předpokládám, že za rok už ve SPADu nebude těch 14 tituůů, co je teď. Něco možná přibude ale něco podle mě zmizí...

Diskuze KOMERČNÍ BANKA Vlákno

Es-Age:
hlasím prodej KB