Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 10:37
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze KOMERČNÍ BANKA

KOMERČNÍ BANKA: 

To je fakt bordel s tou Krabicí. Zdá se, že při dalším tanci na 3350 bude třeba zobnout, aby se to už nevrátilo. Ale že dneska ani pod 3400 nepadlo na kobosu...

KOMERČNÍ BANKA: 

To víš, bez sekyry v zádech se to posiluje:-).Asi mu budu muset dát zas na budku, řekněme jedním kusem:-)

KOMERČNÍ BANKA:  Es-Age efekt

Je to tak pánové. Portfolio mám více než s 50-ti procentní ztrátou. -30 je můj cíl, pak končím. Dorazila mě Ester z 1600 na současné ceny a ECM z 1600 na 670. V podstatě nevratné pády. Nedrážděte mě, jinak tu hodím link na graf svého portfolia a uvidíte, že nekecám.

KOMERČNÍ BANKA:  Es-Age efekt

Já vím, že moje pokyny, které jsou vždy přesně opačné, než mají být, jsou zralé na zasmátí ale jsou vážně pravdivé. Pro mě bohužel.

KOMERČNÍ BANKA:  Es-Age efekt

No, troufám si říct, že takové Orco a ECM bych do své smrti už nad 3300 resp. nad 1600 neprodal. Až takové zázraky se nedějí.