KOMERČNÍ BANKA:
To je fakt bordel s tou Krabicí. Zdá se, že při dalším tanci na 3350 bude třeba zobnout, aby se to už nevrátilo. Ale že dneska ani pod 3400 nepadlo na kobosu...
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 12:25|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To je fakt bordel s tou Krabicí. Zdá se, že při dalším tanci na 3350 bude třeba zobnout, aby se to už nevrátilo. Ale že dneska ani pod 3400 nepadlo na kobosu...
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 12:53|Es-Age|(195.47.26.xxx)
To víš, bez sekyry v zádech se to posiluje:-).Asi mu budu muset dát zas na budku, řekněme jedním kusem:-)
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 14:05|Es-Age|(195.47.26.xxx)
Je to tak pánové. Portfolio mám více než s 50-ti procentní ztrátou. -30 je můj cíl, pak končím. Dorazila mě Ester z 1600 na současné ceny a ECM z 1600 na 670. V podstatě nevratné pády. Nedrážděte mě, jinak tu hodím link na graf svého portfolia a uvidíte, že nekecám.
Já vím, že moje pokyny, které jsou vždy přesně opačné, než mají být, jsou zralé na zasmátí ale jsou vážně pravdivé. Pro mě bohužel.
reagovatzobrazit vlákno30.9. 2008 14:14|Es-Age|(195.47.26.xxx)
No, troufám si říct, že takové Orco a ECM bych do své smrti už nad 3300 resp. nad 1600 neprodal. Až takové zázraky se nedějí.
Copyright © 2025. Všechna práva vyhrazena.
Zdroje dat: Burza cenných papírů Praha, a.s., RM-SYSTÉM, česká burza cenných papírů a.s., NASDAQ, NYSE, XETRA, WSE a CME/CBOT. Data ze zahraničí jsou zpožděna o 20 minut. Pro nepřihlášené jsou zpožděny i kurzy z BCPP, a to o 15 min.