Polský WIG 20 se odpoledne dostal do ztráty
Polské akcie po 15. hodině začaly sestupovat z intradenních maxim a končí v červených číslech. Varšavská burza měřeno indexem WIG 20 odepsala 0,57 %. Přes 4 % ztratily akcie PKN Orlen po neúspěšné arbitráži s Yukonem. Těžař KGHM (-3,18 %) byl sražen prodejním doporučení od Goldman Sachs. Developer GTC (-4,21 %) se dostal na nejnižší hodnoty od srpna. Výrazně naopak posílily akcie operátora TPSA (+5,54 %). Zvýšené doporučení od Raiffeisen pomohlo pojišťovně PZU (+1,62 %).
Lukáš Brodníček, Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 26.06.2026
26.06. 22:25 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
26.06. 16:25 Fio - Akciový výhled
26.06. 09:06 Fio - Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio





