UBS se propadá do ztráty
Švýcarský bankovní obr UBS (UBS) utrpěl v prvním čtvrtletí letošního fiskálního roku ztrátu 11,54 mld. CHF (11 mld. USD) poté co v předchozích měsících odepsal 19 mld. USD ztrát spojených s americkým hypotéčním trhem. Ve stejném období loňského roku firma vydělala 3,03 mld. CHF. Původní odhady firmy hovořily o ztrátě 12 mld. CHF. Firma prohlásila, že od třetího čtvrtletí roku 2007 snížila svoji angažovanost v amerických subprime hypotékách o 60%.
Akcie společnosti před oficiálním otevřením zámořských trhů oslabují o 2,45% na 33,47 USD.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





