Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 10:46
Akcie.cz»Zpravodajství»Novinky z trhů»Americké trhy se ocitají v červeném

Zpravodajství

Americké trhy se ocitají v červeném

09.05.2008 21:23:39 | Fio banka

Americké trhy dnes oslabují a pravděpodobně se tento týden zapíše jako ztrátový. Oslabují dnes především komoditní a finanční tituly v čele s AIG. Exxon Mobil ztrácí s novými rekordy ropy, které se dnes vyšplhala až na 126 USD za barel. Freeport-McMoRan Copper& Gold Inc. oslabuje po vyšších zásobách mědi. Vše naznačuje tomu, že poptávka v Číně slábne. Nejvíce však ztrácí AIG (-8,3%), která prezentovala velkou ztrátu. Plánuje další odpisy kvůli špatným investicím. Index DJIA ztrácí 1,04%, kompozitní Nasdaq 0,35%, zatímco S&P 500 0,79%.

Autor: Martin Štěpán

Poslední zprávy

Právě diskutujete

Škola investování


Zajímavé vzestupy

TMR376,00+4,44
FIXZO52,00+4,00
NOKIA297,75+3,39
FILLA68,00+3,03
BABWOOSP78,00+2,63

Zajímavé poklesy

CSG316,00-7,33
DSPW516,00-5,84
KGH1 874,60-4,45
CZGCE902,00-4,25
VIG1 560,00-3,88

Kurzovní lístek

EURdolu24,240-0,14
HUFnahoru6,805+0,30
JPYdolu13,221-0,47
PLNdolu5,653-0,01
USDdolu21,377-0,56

demo-e-broker

Indexy

25.05.2026 - 25.06.2026
Graf - DJI

PXdolu-0,022 559,7510:45:08
RMnahoru+0,24723,2010:43:58
DJIAnahoru+0,3551 848,9024.06.26
NASDAQdolu-0,4325 476,6425.06.26
SP500stejne0,004 357,7322.09.21
DAXnahoru+0,4724 855,7810:26:00


Odborné články

Ekonomika ČT24.cz