AVG chce letos na burzu
Podle deníku E15 se softwarová společnost AVG chystá ještě letos vstoupit na burzu. Společnost uvažuje o úpisu akcií na burzách v Amsterdamu, Praze a Varšavě. Firma nyní dokončuje prospekt emitenta, který poté musí být schválen holandským regulátorem. Vzhledem k současné finanční krizi však je otázkou, jaký by byl o nové IPO zájem. AVG je předním mezinárodním poskytovatelem antivirových programů se zastoupením v Severní Americe a Evropě. Majitelé jsou investiční společnost Benson Oak, která před rokem a půl koupila 65% podíl za 1,2 mld. Kč, a polský venture capital fond (fond rizikového kapitálu) Enterprise Investors.
Poslední zprávy
- Pražská burza přerušila růstovou sérii
24.06. 16:27 Fio - Návrhář AI čipů Cerebras Systems zveřejnil první výsledky od IPO
24.06. 14:16 Fio - FedEx zveřejnil výsledky za 4Q a po úspěšném odštěpení divize Freight představil celoroční výhled
24.06. 13:18 Fio - Akciový výhled
24.06. 09:00 Fio - Denní report - úterý 23.06.2026
23.06. 22:09 Fio





