Jak se daří ČEZu ve srovnání s konkurenci? (nad nejnovější analýzou ING)
Zpráv o ČEZu nikdy není dost, a tak dnes pokračuje v sérií článků vycházejících z nejnovější analytické zprávy ING k akciím této elektrárenské společnosti. Včera jsme se zaměřili na důvody, které vedly k navýšení dvanáctiměsíční cílové ceny na 916 Kč na akcii při současném zachování investičního doporučení na stupni “buy”, dnes přišlo na řadu srovnání ČEZu s jeho západoevropskými konkurenty.
ČEZ se v současnosti dle ukazatele 2006F EV/EBITDA obchoduje v souladu a dle 2007F EV/EBITDA s 8,9 % diskontem”, uvádí se ve zprávě ING, kterou má Česká kapitálová informační agentura k dispozici.
Další informace na iPOINT, http://ipoint.financninoviny.cz/jak-se-dari-cezu-ve-srovnani-s-konkurenci-nad-nejnovejsi-analyzou-ing.html
Poslední zprávy
- Akciový výhled
19.05. 09:04 Fio - Gevorkyan reportoval výsledky za 1Q a potvrdil výhled
19.05. 09:02 Fio - Denní report - pondělí 18.05.2026
18.05. 22:21 Fio - Pražská burza v úvodu nového týdne rostla
18.05. 16:36 Fio - Abel v 1Q navýšil pozici v Alphabetu, Ackman naopak tuto pozici redukoval a sází na Microsoft
18.05. 12:29 Fio





