Trading velkých hráčů
Říká se, že až 90 % obchodníků na trhu ztrácí a pouze necelých 10 % je těch ziskových. Kdo tvoří těch 10 %? Jsou to především velké finanční instituce a profesionální soukromí obchodníci a investoři, tedy jednoduše řečeno velcí hráči. Proč jsou tito velcí hráči tak úspěšní a ostatní jdou pouze na porážku jako stádo ovcí?
Proč tomu tak je, jaké jsou silné nástroje velkých hráčů? Čtěte na:
Poslední zprávy
- Akciový výhled
24.06. 09:00 Fio - Denní report - úterý 23.06.2026
23.06. 22:09 Fio - Technologické tituly v USA pod prodejním tlakem
23.06. 19:50 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu
23.06. 16:24 Fio - Akciový výhled
23.06. 09:01 Fio





