K čemu použije ČEZ peníze z prodeje eurobondů? .... s J.Židoněm z ČS
ČEZ prodává eurobondy za 500 milionu EUR splatné v roce 2013 s kupónem 4.125%. Prémie je nějakých 63 bazických bodů nad vládními dluhopisy, cože je relativně málo. ČEZ si to „zasloužil“ výbornými ratingy, které odrážejí jeho finanční situaci.
Více informací na iPOINT: http://ipoint.financninoviny.cz/k-cemu-pouzije-cez-penize-z-prodeje-eurobondu-s-j-zidonem-z-cs.html
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 26.06.2026
26.06. 22:25 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
26.06. 16:25 Fio - Akciový výhled
26.06. 09:06 Fio - Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio





