Pražská burza zahájila týden růstem
Index PX krátce před polednem posiluje o 0,8% na 961 bodů. Růst jde napříč trhem. Největší zisky si připisuje Orco (+4,4%). Dobře si vede Komerční banka (+1,1%), ČEZ (+0,9%) a VIG (+0,9%). O něco méně roste Erste (+0,6%), Telefónica (+0,6%) nebo CETV (+0,4%). Na chvostu peletonu je NWR (+0,3%) a Unipetrol (+0,3%). Relativně živé je obchodování na ČEZu, přes který zatím proteklo cca 265 mil. CZK. Mezi 70 a 80 mil. CZK se zobchodovalo na Erste a KB.
Daniel Marván, Fio banka, a.s.
Poslední zprávy
- Denní report - pátek 26.06.2026
26.06. 22:25 Fio - Pražská burza odolala negativnímu zahraničnímu sentimentu a mírně posílila
26.06. 16:25 Fio - Akciový výhled
26.06. 09:06 Fio - Denní report - čtvrtek 25.06.2026
25.06. 22:06 Fio - Zámoří končí smíšeně
25.06. 22:00 Fio





