Nokia Siemens Networks kupuje Apertio
Společný podnik Nokie (NOK) a Siemensu (SIE), výrobce telekomunikačního zařízení Nokia Siemens Networks, se dohodl na koupi společnosti Apertio, poskytovatele mobilních datových platforem a aplikací, za 140mil. EUR. Díky této akvizici bude moci společnost lépe pomáhat svým klientům při usnadnění obsluhy jejich sítí a při správě dat jejich uživatelů. Mezi zákazníky Apertia patří telekomunikační giganti jako Vodafone, Telefonica, nebo Orange, patřící France Telecom. Transakce by měla být uzavřena v 1Q 2008. Akcie NOK zakončily rok 2007 oslabením na $38,39, akcie SIE oslabují na $108,65EUR.
Poslední zprávy
- Zámořské indexy uzavřely s výraznými ztrátami
05.06. 22:47 Fio - Německé akcie na konci týden oslabily
05.06. 17:56 Fio - Americké akcie zahajují páteční obchodování poklesem
05.06. 15:55 Fio - Americké futures kontrakty se vyvíjejí smíšeně, Nasdaq 100 futures -1,17 %
05.06. 14:47 Fio - USA: Změna počtu pracovních míst mimo zemědělství v květnu na 172 tis. při očekávání 88 tis.
05.06. 14:46 Fio





