Nokia Siemens Networks kupuje Apertio
Společný podnik Nokie (NOK) a Siemensu (SIE), výrobce telekomunikačního zařízení Nokia Siemens Networks, se dohodl na koupi společnosti Apertio, poskytovatele mobilních datových platforem a aplikací, za 140mil. EUR. Díky této akvizici bude moci společnost lépe pomáhat svým klientům při usnadnění obsluhy jejich sítí a při správě dat jejich uživatelů. Mezi zákazníky Apertia patří telekomunikační giganti jako Vodafone, Telefonica, nebo Orange, patřící France Telecom. Transakce by měla být uzavřena v 1Q 2008. Akcie NOK zakončily rok 2007 oslabením na $38,39, akcie SIE oslabují na $108,65EUR.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





