Cukr pokračuje v pádu
Cena cukru v průběhu včerejšího obchodování na Intercontinental Exchange zažila další pád, přičemž propad za poslední dva dny byl nejhorší za 7 měsíců. Březnový kontrakt poklesl o 44 bodů (3,7 procenta) na 11,55 centu za libru. Výprodeje způsobují obavy ohledně recese v USA, která by mohla mít negativní vliv na poptávku po cukru. K poklesu přispělo i vybírání zisků a prodeje na stop lossech. V průběhu obchodování se dostal cukr až na hodnotu 11,17, nicméně prudké a neočekávané snížení sazeb ze strany FEDu opět přilákalo kupce. Naopak k propadu přispěl pokles cen ropy pod 90 dolarů, který vyvolal obavy ohledně snížení poptávky po etanolu.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





