Německé akcie oslabily druhý den v řadě
Německé akcie oslabovaly již druhým dnem v řadě, poté co Deutsche Boerse (-6,5 %) reportovala horší výsledky a akcie reagovaly na horší data US indexu ISM ve službách. Výsledky dnes oznámily také společnosti Adidas a Henkel, na které reagovaly oba tituly pozitivně, když přidaly 6,4 %, resp. 3,3 %. Akcie výrobců utilit E.ON a RWE odepsaly přes 2 %, poté co institut BDEW zveřejnil data o poklesu spotřeby elektřiny v Německu za 1. pololetí 2009 o 5,8 %. Přes 6 % odepsaly akcie Volkswagenu, které stály v čele propadu automobilek, když další dvě Daimler (-3,24 %) a BMW (-2,33 %) také oslabily. Index DAX odepsal 1,18 % na 5 353b.
Poslední zprávy
- USA uzavírá v kosmetické ztrátě
26.06. 22:08 Fio - Americké indexy mírně posilují
26.06. 19:08 Fio - Frankfurtská burza zakončila obchodní týden v záporných hodnotách
26.06. 17:55 Fio - USA: Spotřebitelská důvěra University of Michigan v červnu podle konečných dat na 49,5 b.
26.06. 16:02 Fio - Wall Street otevírá pátek v červeném
26.06. 15:53 Fio





