CETV: Tak jaký bude closet?
Tak dnešní závěr u Ušatých se mi zatím zamlouvá i když jsem čekal, že půjdou pod 10000. Akorát čumilové mě zklamali. Čekal jsem, že zítra budu zkoušet nastoupit pod 500. Nebo žeby Kitkat?Ale ten by mohl jít až pod 200...No ale hlavně doufám, že si vyšlápnu na Vigwam pod 840. Ve Vídni zavřeli celkem dobře a dnešní závěr Ušatých by jim ještě mohl trochu přisolit.Snad to ještě neotočí za těch pár minut...