Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Čtvrtek 25.6.2026 17:18
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze CETV

CETV:  Polovina je tam

Tak a polovina čumildy už je v portfoliu za 413,5. Teď přemýšlím, zda risknout před 14:30 i ten zbytek nebo raději počkat. Nechtěl bych se dívat, jak to pak vystřelí nahoru a nebýt v pozici...Co myslíte?

Diskuze CETV Vlákno

Es-Age:
Polovina je tam