Uživatel nepřihlášen | Přihlásit se | Zaregistrovat se
Neděle 28.6.2026 0:43
Akcie.cz»Diskuse

Diskuze ČESKÝ TELECOM

ČESKÝ TELECOM:  Akcie zdarma

Zdravím. Řešíte nějak ty chyby po převodu CP? Hlavně ti, kterým nějaké ty akcie přibyly navíc...Hlásíte to někde nebo čekáte, co se bude dít dál?

Diskuze ČESKÝ TELECOM Vlákno

Es-Age:
Akcie zdarma